Son dört yıl olduğu gibi yine geleneksel olarak Cahit Necipoğlu LTD’ in katkıları ve DURAVIT Yapı Ürünleri San. ve Tic. A.Ş firmasının sponsorluğu ile 2018 sezonunun yarışı başlayacak. ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasının ikinci , yarış kısmının ise ilk faaliyeti olan DURAVIT & Cahit Necipoğlu LTD klasik otomobil rallisinin Programı da Belli Oldu.

Buna göre ,#birbaskadırbenimklasigim sloganıyla başlayan sezonda ilk yarış,15 Nisan pazar günü Lefkoşa – Gazimağusa yolu üzerinde bulunan Demirhan mevkiindeki Cahit Necipoğlu LTD ELİTE mağazası önünde başlayacak. Bir kapı numaralı klasik aracın damalı bayrağı 10:00’da . Sabah start yerinde sunulacak kahvaltı eşliğinde , katılımcılar kayıtlarını tamamlayıp kapı numaralarını alarak start saatlerini bekleyecek. Yoğun bir katılımın beklendiği rallide toplanma saati ise saat 08:30 olarak belirlendi. ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasına 2,25 katsayı ile puan verecek olan ralli , 09:45 de yarışın brifingi verilerek , Kıbrıs adamızın görülmeye değer dağ ve deniz manzaraları eşliğinde , yemyeşil ormanlık alanlarımızdan geçerek tamamlanacak. Bahar mevsimimizin enfes atmosferinde kıyasıya tatlı bir rekabet ortamında yapılacak olan ralli, Esentepe’de bulunan KORİENUM Golf & Beach Resort tesislerinde tamamlanacak. KORİENUM ‘un nefis manzarası eşliğinde , Restoranın lezzetli Öğle yemeği sonrası ödül törenimiz başlayacak. Yarışta dereceye girenler ödüllerine kavuşarak faaliyet tamamlanacak.

DURAVIT Yetkilileri de Rallide Olacak

KKTC Yetkili bayisi Cahit Necipoğlu LTD olan Avrupa’nın en büyük banyo mobilyası ve vitrifiye üreticilerinden olan Duravit, iş hayatına 1817 yılında Almanya’nın Hornberg şehrinde Georg Friedrich Horn’un önceleri sadece seramik yapımına odaklanan bir fabrika kurmasıyla başladı. 1956 yılında, seramikten porselen üretimine geçilerek ürün yelpazesi vitrifiye’yi de kapsayacak şekilde genişletildi. Bu da gelecekteki başarının zeminini hazırladı ve banyo dünyasını yeni bir isimle tanıştırdı. Duravit Bugün, Duravit AG uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “ yenilik geleneğine ” dayanmış ” Living Bathrooms ” (yaşayan banyolar) sloganıyla bir marka olmayı başardı. Cahit Necipoğlu LTD direktörlerinin yanı sıra , DURAVIT Türkiye Genel Müdürü Müfit ÜLKE , eşi Sema ÜLKE ve İhracat Müdürü Sezer YETİMASLAN’ da yarışa katılarak klasikseverlerle beraber olacaklar. Ayrıca ödül töreni öncesi İhracat Müdürü Sezer YETİMASLAN ve KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyon başkanı Hasan KARAOKCU birer sunum konuşması yapacaklar. ROYALTON Car , KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu , Capital Radio , Filiz Çiçekçilik ve Tekin İletişim de yine ralliye katkı koyacak olan diğer kuruluşlar olacaklar.

Yarışın Birincisine KORİENUM Resort’tan Bir Gecelik Konaklama

KORİENUM Golf & Beach Resort yetkilileri , yarışın Genel Klasman Biricisine , 1 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında kullanılmak üzere iki kişilik bir gecelik konaklama hediye edecek.Yarışın kayıtları başlamıştır. Son kayıt tarihi ise 13 Nisan cuma saat 14:00 da kapanacak. Katılım için dernek üyelik şartı aranmamaktadır. 2018 aidatını tamamlayan veya yeni üye olan yarışmacılara ise 2,25 katsayı ile ROYALTON Klasik Otomobil Ralli Şampiyonasında hanelerine puan kazanabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.