DOLAR 18,8116 0.01%
EURO 20,4382 -0.29%
ALTIN 1.164,52-0,15
BITCOIN 4344181,24%
kıbrıs araba
kıbrıs araba
kıbrıs haber
kıbrıs haber
En güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları
12 okunma

En güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları

ABONE OL
29 Ekim 2022 08:22
En güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları
0

BEĞENDİM

ABONE OL
kıbrıs haber
kıbrıs araba
kıbrıs araba

Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta millî bayram olarak kutlanıyor. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları diğer milli bayramlarda olduğu gibi bu gün de anılıyor. Vatandaşlar da kutlama mesajlarıyla bu coşkuyu paylaşıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesaj ve sözlerini sizler için derledik.

Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk’ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.
Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. Atam'a ve silah arkadaşlarına şükran ve minnet ile…
"Açtığında yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğime and içerim." sözünü unutmadan tüm milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Yaşasın Cumhuriyet!
Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir… Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.
Cumhuriyetin geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun! Ne mutlu Türküm diyene!
Cumhuriyet bayramı coşkusunun bütün milletimizce derinden yaşanması temennileriyle…
EğiImez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferIe kaIbimize yazdık Cumhuriyeti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bugün her yer kırmızı beyaz olsun.
Türkiye Cumhuriyeti ilelebet mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır.
Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet Bayramını kutluyor, herkese esenlikler diliyorum.
Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.
Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…
Kanını toprağa katanımız var, bayrağın altında yatanımız var, destanlar kaynağı vatanımız var, yurdumun en büyük bayramı bugün.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlar ülkece daha güzel günler görmeyi dilerim.
Cumhuriyetimizin yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cefakar bir neslin torunları olarak bizim bu günleri görmemizi sağlayan tüm dedelerimize ve Gazi Mustafa Kemal'e minnetlerimi sunuyorum.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Bu güzel ülkeyi kuran ve bu güzel günü bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
‘Efendiler yarın cumhuriyeti kuruyoruz’ diyen bir milletin torunları olduğum için gurur duyuyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyorum.
Cumhuriyet, toplumu ümmetten ulus, bireyi kuldan yurttaş konumuna yükselten bir Aydınlanma Devrimi'dir. 29 Ekim, bir doğuşun, bir devrimin, kısacası bir mucizenin yıl dönümüdür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyetin geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle… Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet bir ülkenin damarıdır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
Cumhuriyet'e sahip çıkmanın onurunu yaşıyor, aziz Türk Milleti'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
kıbrıs reklam

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.