DOLAR 18,8116 0.01%
EURO 20,4382 -0.29%
ALTIN 1.164,52-0,15
BITCOIN 4346031,21%
kıbrıs araba
kıbrıs araba
kıbrıs haber
kıbrıs haber
En anlamlı 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı mesajları
2 okunma

En anlamlı 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı mesajları

ABONE OL
20 Temmuz 2022 08:22
En anlamlı 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı mesajları
0

BEĞENDİM

ABONE OL
kıbrıs haber
kıbrıs araba
kıbrıs araba

Bugün Kıbrıs Barış Harekatı’nın 48'nci yıl dönümü ve 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı. Bu özel ve anlamlı günde siz de, derlediğimiz mesaj ve sözleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

20 Temmuz 1974 Barış Harekatı Kıbrıs Türkü’ne bağımsızlığı, özgürlüğü ve güvenliği sağlamıştır. Barış ve Özgürlük Bayramımız kutlu olsun.
Kıbrıs Türk halkının Barış ve Özgürlük Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, kurtuluş mücadelesinde canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükran ve saygıyla anıyorum.
Barış Harekâtı olmasaydı, bugün Kıbrıs’ta Türk varlığından, egemen ve özgür Kıbrıs Türk halkından söz edilemezdi. Barış ve Özgürlük Bayramımız kutlu olsun.
20 Temmuz 1974, sadece Kıbrıs Türkleri için değil, Kıbrıs Rumları için de barışın ve huzurun sembolüdür. Barış ve Özgürlük Bayramımız kutlu olsun.
20 Temmuz 1974, dünyada eşi görülmemiş bir barış ortamının temellerinin atıldığı, akan kanın durdurulduğu örnek bir gündür. Kutlu olsun.
Barış ve özgürlüğün sembolü 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Mutlu Barış Harekatı’nın yıl dönümünde bugünlere gelmemizi sağlayan aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı kutluyorum.
Kıbrıs Türkü’nün varoluş mücadelesi olan, 20 Temmuz 1974 Mutlu Barış Harekatı’nın yıl dönümünü kutluyor, barış ve özgürlük yolunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.
Mutlu Barış Harekatı’mızın yıl dönümünü kutlarken, şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, Anavatanımıza şükranlarımızı sunuyorum.
20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı, halkımıza; barış ve esenlik içinde yaşamaya devam etmemiz için katkı koyan herkese kutlu olsun
Kıbrıs Türkü’nü özgürlüğüne kavuşturan Mutlu Barış Harekatı’nın yıl dönümünü  kutlu olsun.
Kıbrıs Türk halkını Rum zulmünden kurtaran 20 Temmuz 1974 Mutlu Barış Harekatı’nın bu kutlu yıl dönümünde aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi, bu uğurda kanının son damlasına kadar mücadele eden herkesi minnetle anıyorum.
Kıbrıs Türk halkının, özgürlük ve barış ortamında, kendi kendisini yöneterek yaşamasına olanak veren 20 Temmuz Barış Harekatı’nın 46’ncı yıl dönümü, tüm halkımıza kutlu olsun.
Kıbrıs Türk halkını soykırımdan kurtarıp, barış ve özgürlüğe kavuşturan 20 Temmuz Barış Harekatı’nın yıl dönümünü kutlu olsun.
20 Temmuz demek; şehitlerimizin kanları ile sulanmış vatan toprağı demek, bayrak demek, özgürlük demek. Aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı kutluyorum.
Kıbrıs Türkünün varoluş mücadelesinin taçlandırıldığı, özgürlüğüne kavuştuğu 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı, büyük Türk milletine ve onun kopmaz ve ayrılmaz bir parçası olan Kıbrıs Türk halkına kutlu olsun.
Kıbrıs Barış Harekatı sırasında şehit olan askerlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Türk dünyası ve Kıbrıs Türk halkının Barış ve Özgürlük Bayramı'nı kutluyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
kıbrıs reklam

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.